Ampel 1800-tal empire

Ampel 1800-tal empire
Ampel 1800-tal empire
Ampel 1800-tal empire
Ampel 1800-tal empire
Ampel 1800-tal empire
Ampel 1800-tal empire

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AMPEL, empire, stockholmsarbete, för 3 ljus, patinerad och förgylld brons, dekor av örnhuvuden, lösa manschetter, diameter ca 30 cm

Senare elektrifierad och kompletterad

295036

2015-02-27