Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RUNSTAV, 17/1800-tal, skurna runor samt figurer, längd ca 107 cm
Åldersrelaterad patina, nederdel med äldre lagning med smidd spik
295040
2015-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här