Runstav 17/1800-tal

Runstav 17/1800-tal
Runstav 17/1800-tal
Runstav 17/1800-tal
Runstav 17/1800-tal
Runstav 17/1800-tal
Runstav 17/1800-tal
Runstav 17/1800-tal
Runstav 17/1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RUNSTAV, 17/1800-tal, skurna runor samt figurer, längd ca 107 cm

Åldersrelaterad patina, nederdel med äldre lagning med smidd spik

295040

2015-02-26