Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖRNSKÅP, ek, vitrin, höjd ca 155, 56x36 cm

Skador, 1 löst glas, nagg

295050

2015-02-24