Jonas Lindkvist oljemålning

Jonas Lindkvist oljemålning
Jonas Lindkvist oljemålning
Jonas Lindkvist oljemålning
Jonas Lindkvist oljemålning
Jonas Lindkvist oljemålning
Jonas Lindkvist oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONAS LINDKVIST (1889-1955), stilleben, signerad och daterad -43, olja på pannå, ca 51x69 cm

Kant med fläck av bronsering

295051

2015-02-24