Anders Fogelin olja
2015-02-24
295061
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS FOGELIN (1933-1982): "Katt", signerad Anders Fogelin, olja på duk, 22x25 cm