Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OMEGA, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, plexiglas, originalarmband samt spänne, datum, diameter 41 mm
Boett med stötskada, glas med repor
295062
2015-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här