Omega Dynamic herrarmbandsur

Omega Dynamic herrarmbandsur
Omega Dynamic herrarmbandsur
Omega Dynamic herrarmbandsur
Omega Dynamic herrarmbandsur
Omega Dynamic herrarmbandsur
Omega Dynamic herrarmbandsur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OMEGA, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, plexiglas, originalarmband samt spänne, datum, diameter 41 mm

Boett med stötskada, glas med repor

295062

2015-02-28