Gunnar Pettersson färglitografier
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR PETTERSSON (född 1947): (4) "Strandbilder", mapp innehållandes Skärfläckor, Havstrutar, Strandskator, Knölsvanar, signerade Gunnar Pettersson, 284/375, färglitografier, bladmått ca 53x81 cm
Ett blad med kantveck
295066
2015-03-08