Robert Thegerström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): Stilleben med fiskar, signerad R Thegerström, daterad 1910, olja på duk uppfodrad på pannå, 55x66 cm

Smärre färgbortfall

295074

2015-02-24