Movado Kingmatic armbandsur

Movado Kingmatic armbandsur
Movado Kingmatic armbandsur
Movado Kingmatic armbandsur
Movado Kingmatic armbandsur

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MOVADO, herrarmbandsur, Kingmatic Surf 360, 1970-tal, stål, automatiskt urverk, datum, dag, originalspänne, diameter 36 mm

Armband med slitage

295081

2015-02-24