Jaeger-LeCoultre reseur

Jaeger-LeCoultre reseur
Jaeger-LeCoultre reseur
Jaeger-LeCoultre reseur
Jaeger-LeCoultre reseur
Jaeger-LeCoultre reseur
Jaeger-LeCoultre reseur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, 1900-talets första hälft, reseväckarur, etui klätt i rött resp brunt läder, 8 dagar gångreserv, blånerade visare, höjd ca 12 cm

Slitage

295087

2015-02-24