Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, 1700-talets slut, bemålad och daterad 1794, höjd 210 cm
2 lod, pendel finns, nyckel saknas, senare bemålning, ytskador och färgbortfall
295125
2015-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här