Skrivbordsarmatur Anders Pehrson
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANDERS PEHRSON, 2 st, "Tuben", Ateljé Lyktan Åhus, 1960-tal, brun ich vit plast, en fot vitlackerad, höjd ca 39, längd 80 cm, BORDSRAMATUR, 1970-tal, "Bumling", brunlackerad, höjd ca 50 cm
Bruksslitage, smärre ytskador, en fot delvis gulnad, Bumlingen saknar raster
295131
2015-02-24