Skrivbordsarmatur Anders Pehrson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS PEHRSON, 2 st, "Tuben", Ateljé Lyktan Åhus, 1960-tal, brun ich vit plast, en fot vitlackerad, höjd ca 39, längd 80 cm, BORDSRAMATUR, 1970-tal, "Bumling", brunlackerad, höjd ca 50 cm

Bruksslitage, smärre ytskador, en fot delvis gulnad, Bumlingen saknar raster

295131

2015-02-24