Mosse Stoopendahl oljemålning

Mosse Stoopendahl oljemålning
Mosse Stoopendahl oljemålning
Mosse Stoopendahl oljemålning
Mosse Stoopendahl oljemålning
Mosse Stoopendahl oljemålning
Mosse Stoopendahl oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MOSSE STOOPENDAHL (1901-1948): Kråkor i talltopp, signerad Mosse Stoopendahl, olja på duk, 48x62 cm

Krackelyrer

295149

2015-03-06