Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MOSSE STOOPENDAHL (1901-1948): Kråkor i talltopp, signerad Mosse Stoopendahl, olja på duk, 48x62 cm
Krackelyrer
295149
2015-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här