Träpaneler Kina

Träpaneler Kina
Träpaneler Kina

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄPANELER, 3 st, del av inrednining från Kina, inköpt på 1990-talet

Skador

295163

2015-03-01