Lisa Larson mask

Lisa Larson mask
Lisa Larson mask
Lisa Larson mask
Lisa Larson mask
Lisa Larson mask
Lisa Larson mask

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LISA LARSON (född 1931), stengods, Gustavsberg, mask, reliefdekor samt delvis glaserad, stämpelsignerad Gustavsberg Sweden Asta 2 Lisa L, längd ca 25 cm

Smärre obetydligt nagg vid baksidan

295189

2015-02-25