Lisa Larson mask
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LISA LARSON (född 1931), stengods, Gustavsberg, mask, reliefdekor samt delvis glaserad, stämpelsignerad Gustavsberg Sweden Asta 2 Lisa L, längd ca 25 cm
Smärre obetydligt nagg vid baksidan
295189
2015-02-25