Robert Högfeldt akvarell
2015-03-06
295232
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Prinsessa och drake, signerad R. Högfeldt, akvarell, 30x41 cm