Munkpanna 1800-tal

Munkpanna 1800-tal
Munkpanna 1800-tal
Munkpanna 1800-tal
Munkpanna 1800-tal
Munkpanna 1800-tal
Munkpanna 1800-tal
Munkpanna 1800-tal
Munkpanna 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MUNKPANNA, 1800-talets första hälft, koppar, på tre fötter, märkt XII genom krona, diameter ca 32 total längd ca 51 cm

295236

2015-02-25