Christer Larsson oljemålning
2015-02-25
295252
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CHRISTER LARSSON (samtida): Slottet (Pataholm), signerad Larsson, olja på pannå, 27x44 cm