Dalahäst dalagris 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄST, GRIS, Dalarna, 1900-talets första hälft, vit- respektive rödmålad med poltkrom dekor, total höjd ca 9-17,5 cm

Bruksslitage, färgbortfall

295257

2015-02-25