Anna-Lisa Thomson olja

Anna-Lisa Thomson olja
Anna-Lisa Thomson olja
Anna-Lisa Thomson olja
Anna-Lisa Thomson olja
Anna-Lisa Thomson olja
Anna-Lisa Thomson olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA-LISA THOMSON (1905-1952): Husfasader, skrap- signerad Anna Lisa Thomson 44, olja på duk, ca 54x65 cm

295268

2015-02-25