Anna-Lisa Thomson olja
2015-02-25
295271
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANNA-LISA THOMSON (1905-1952): Blomster, signerad AL Thomson, olja på duk, ca 44x32 cm
Obetydligt färgbortfall