Anna-Lisa Thomson olja

Anna-Lisa Thomson olja
Anna-Lisa Thomson olja
Anna-Lisa Thomson olja
Anna-Lisa Thomson olja
Anna-Lisa Thomson olja
Anna-Lisa Thomson olja

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANNA-LISA THOMSON (1905-1952): Brunnen, signerad A LThomson, olja på duk, ca 26x34 cm

Färgbortfal

295274

2015-02-25