Carl Schubert akvarell

Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

CARL SCHUBERT (född 1955): Fågelskrämman, signerad och daterad Carl Schubert -90, akvarell, 58x40 cm

295277

2015-02-25