Lampbord Yngvar Sandström

Lampbord Yngvar Sandström
Lampbord Yngvar Sandström
Lampbord Yngvar Sandström
Lampbord Yngvar Sandström
Lampbord Yngvar Sandström
Lampbord Yngvar Sandström
Lampbord Yngvar Sandström
Lampbord Yngvar Sandström

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVAR SANDSTRÖM, lampbord, 1 par, 1960-tal, märkta Yngvar Sandström AB Säffle Möbelfabrik, fanérade i valnöt, höjd 50, 45x65 cm

Bruksslitage

295282

2015-02-25