Kedja 20 k guld 1800-tal

Kedja 20 k guld 1800-tal
Kedja 20 k guld 1800-tal
Kedja 20 k guld 1800-tal
Kedja 20 k guld 1800-tal
Kedja 20 k guld 1800-tal
Kedja 20 k guld 1800-tal
Kedja 20 k guld 1800-tal
Kedja 20 k guld 1800-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KEDJA, 20 k guld, ärtlänk, omkring 1800-talets mitt, längd ca 250 cm, vikt ca 28 g

Lås med graverade initialerna MSR

295296

2015-03-01