Klubbat för:
48 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ERIK HAAMER (Estland, 1908-1994): Talet,
signerad Haamer, olja på duk, 91 x 121 cm
Signed. Oil on canvas. Hål efter häftstift
295298
2015-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här