Erik Haamer oljemålning

Erik Haamer oljemålning
Erik Haamer oljemålning
Erik Haamer oljemålning
Erik Haamer oljemålning
Erik Haamer oljemålning
Erik Haamer oljemålning

Klubbat för:

48 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

ERIK HAAMER (Estland, 1908-1994): Talet,
signerad Haamer, olja på duk, 91 x 121 cm

Signed. Oil on canvas. Hål efter häftstift

295298

2015-02-26