Sven Jonson färglitografi
2015-02-25
295303
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN JONSON (1902-81): Surrealistiskt landskap, signerad Sven Jonson, 341/360, färglitografi, 60x90 cm