Mona Huss Wallin färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Utsikt över Slussen, signerad M Huss W, provtryck, färglitografi, 71x50 cm

Fläckar i marginalen

295306

2015-02-25