Uno Wallman oljemålning

Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Fjällandskap, signerad och daterad Uno Vallman 1959, olja på pannå, 50x60 cm

295318

2015-02-25