Servis flintgods

Servis flintgods
Servis flintgods
Servis flintgods
Servis flintgods
Servis flintgods
Servis flintgods
Servis flintgods
Servis flintgods
Servis flintgods
Servis flintgods

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSERVIS, 60 dlr, flintgods, B & Cie, bestående av: 8 mattallrikar, 15 förrättstallrikar, 8 djupa tallrikar, 8 desserttallrikar, 7 serveringsfat, 2 sillfat, 2 såsskålar i olika modeller, 6 cremekoppar med lock på bricka, 2 dubbelsaltkar, terrin

Enstaka nagg kan förekomma, bruksslitage, terrin saknar lock och fat

295321

2015-02-25