Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BRICKA, porslin, Kina, 1800-tal, Kanton, konturerat brätte, delvis förgylld dekor med emaljfärger, reserver innhållande figurscener, ca 24x29 cm
Smärre dekorslitage
295333
2015-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här