Lisa Larson Moses

Lisa Larson Moses
Lisa Larson Moses
Lisa Larson Moses
Lisa Larson Moses
Lisa Larson Moses
Lisa Larson Moses

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, figurin, "Moses", i form av en katt, Lisa Larson, Gustavsberg, signerad och daterad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden, höjd 15, längd 31 cm

295335

2015-02-25