Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TÅRTSPADE, KOMPOTTSKED, 2 st., GAFFLAR, 2 st., SKEDAR, SERVETTRING, 1700-tal samt 1800- och 1900-tal, olika modeller, total vikt ca 470 g

Slitage

295338

2015-02-25