Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TÅRTSPADE, KOMPOTTSKED, 2 st., GAFFLAR, 2 st., SKEDAR, SERVETTRING, 1700-tal samt 1800- och 1900-tal, olika modeller, total vikt ca 470 g
Slitage
295338
2015-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här