Kalle Hedberg
2015-02-25
295341
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KALLE HEDBERG (1894-1959): "Från Bodacke", signerad Kalle, olja på pannå, 29x57 cm
Smärre färgbortfall