Arthur Percy akvarell

Arthur Percy akvarell
Arthur Percy akvarell
Arthur Percy akvarell
Arthur Percy akvarell

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

ARTHUR PERCY (1886-1976): Motiv från Öland, signerad Percy 1964, akvarell, 20x27 cm, med dedikation

295355

2015-02-25