Byrå med stenskiva Louis quinze-stil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets början, Louis Quinze-stil, fanerad i olika träslag, med intarsia, skyltmärkt Myrstedt& Sterns Stockholm, höjd 84, 78x38 cm
Torrsprickor, fanerskador, nyckel saknas
295357
2015-02-25