Byrå med stenskiva Louis quinze-stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets början, Louis Quinze-stil, fanerad i olika träslag, med intarsia, skyltmärkt Myrstedt& Sterns Stockholm, höjd 84, 78x38 cm

Torrsprickor, fanerskador, nyckel saknas

295357

2015-02-25