Dawid (Björn Dawidsson) fotografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN DAVIDSSON DAWID (född 1949): "9202", 1988 - ur serien Dagram, signerad och daterad på baksidan Dawid 1988, vintage, ektachrome, 54x43 cm.

Fuktskadad, vågigt papper.

295366

2015-02-28