Dawid (Björn Dawidsson) fotografi
2015-02-28
295366
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BJÖRN DAVIDSSON DAWID (född 1949): "9202", 1988 - ur serien Dagram, signerad och daterad på baksidan Dawid 1988, vintage, ektachrome, 54x43 cm.
Fuktskadad, vågigt papper.