Joan Miro Litographie vol I och II
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MIRO. LEIRIS, M., - MOURLOT, F. Joan Miró. Lithographe I-II. Barcelona (Edicioines Poligrafa) 1972-75, med inbundna litografier och andra illustrationer
Bruksslitage, pårmar med mindre skador
295376
2015-03-08