Edit Gustafsson olja

Edit Gustafsson olja
Edit Gustafsson olja
Edit Gustafsson olja
Edit Gustafsson olja

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDIT GUSTAFSSON (1886-1968): Dam i hatt, signerad Edit Gustafsson, olja på pannå, 46 x 44 cm

295387

2015-02-26