Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TELEFON, Italien, 1970-tal, alabaster, höjd ca 15, 30x23 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage, en gummitass saknas
295395
2015-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här