Telefon 1960/70-tal

Telefon 1960/70-tal
Telefon 1960/70-tal
Telefon 1960/70-tal
Telefon 1960/70-tal
Telefon 1960/70-tal
Telefon 1960/70-tal
Telefon 1960/70-tal
Telefon 1960/70-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TELEFON, Italien, 1970-tal, alabaster, höjd ca 15, 30x23 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage, en gummitass saknas

295395

2015-02-25