Albert Johansson Fata Morgana

Albert Johansson Fata Morgana
Albert Johansson Fata Morgana

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Fata Morgana, signerad på baksidan Albert Johansson, olja på pannå, 91x122 cm. Proveniens: Nordén Auktioner, Stockholm

295397

2015-02-25