Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POKALER, 2 st, silver, 1700-tal, bl a Bengt Colin, Uppsala (verksam 1699-1755), stämplad 1727, liv med graverad dekor av blommor, 8,5-10,5 cm, vikt 173 g
295449
2015-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här