Bord 1900-talets andra hälft

Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BORD, 1900-talets andra hälft, på pelarfot, bordsskivan med dekor av mosaik i form av kompassros, höjd ca 58, diameter 100 cm

Zustandsbeschreibung

Skivan med smärre repor, bruksslitage

295461

2015-02-25