Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BORD, 1900-talets andra hälft, på pelarfot, bordsskivan med dekor av mosaik i form av kompassros, höjd ca 58, diameter 100 cm
Zustandsbeschreibung
Skivan med smärre repor, bruksslitage
295461
2015-02-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner