Stolar gustaviansk 6+2st

Stolar gustaviansk  6+2st
Stolar gustaviansk  6+2st
Stolar gustaviansk  6+2st
Stolar gustaviansk  6+2st
Stolar gustaviansk  6+2st
Stolar gustaviansk  6+2st
Stolar gustaviansk  6+2st
Stolar gustaviansk  6+2st
Stolar gustaviansk  6+2st
Stolar gustaviansk  6+2st
Stolar gustaviansk  6+2st
Stolar gustaviansk  6+2st

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR 6 st, KARMSTOLAR 2 st., gustavianskstil,1900-tal, klädda i blått skinn, pärlspikade sitt höjd 48

skinnet med slitage och sprickor

295473

2015-03-01