Matbord gustaviansk stil
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, brännmärkt GEKA, gustaviansk stil, bemålat, beslag och fothylsor i mässing, höjd 75, diameter 120 cm, 2 iläggsskivor med sarg vardera bredd ca 57 cm medföljer
Bruksslitage, bordsskivan med ytskador, en iläggsskiva ngt annan nyans
295496
2015-02-25