Matbord gustaviansk stil

Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, brännmärkt GEKA, gustaviansk stil, bemålat, beslag och fothylsor i mässing, höjd 75, diameter 120 cm, 2 iläggsskivor med sarg vardera bredd ca 57 cm medföljer

Bruksslitage, bordsskivan med ytskador, en iläggsskiva ngt annan nyans

295496

2015-02-25